Bellamy Pinette

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Rynek aranżacji wnętrz obecnie oferuje nam szeroki asortyment nowych i unikalnych mebli. Różowy pokoik dla dziewczynki, a niebieski dla chłopca to już przeżytek. Czasy się zmieniają, a wraz z nimi następuje nowa moda. Projektanci stawiają na minimalizm, czyli na zrównoważone i stonowane kolory, ład, elegancje oraz brak przepychu. Nie oszukujmy się, oko ludzkie lubi porządek.

Nowa Kolekcja Bellamy Pinette

Firma Bellamy ma dla nas fantastyczne oferty urządzenia idealnego i przytulnego pokoju dla dziecka. Zestaw mebli Bellamy Pinette to bardzo dobra alternatywa dla kolorowych i pstrokatych wnętrz. Cały komplet wykonany z ciepłego sosnowego drewna daje wrażenie pozornego idealizmu. Wystające sęki, liczne pęknięcia i nierównomierna kolorystyka sprawia, że meble przyciągają wzrok, potrafią zaciekawić. Komplet Bellamy Pinette zawiera łóżko, przewijak, pojemną komodę z trzema szufladami i dwudrzwiową szafę. Wszystkie meble zostały polakierowane bezbarwną bezpieczną dla dziecka farbą. Ponadto, uzupełnione wysokiej jakości płytą laminowaną, są odporne na uszkodzenia i wilgoć, dzięki czemu rodzice mogą łatwo zadbać o utrzymanie czystości w pokoju. Szuflady oraz drzwi szafy otwierają się w systemie „push to open”, czyli „naciśnij, aby otworzyć”.

Dużym atutem jest możliwość przymocowania mebli do ściany, zapobiegając w ten sposób ich przesuwaniu się podczas zabawy malucha. Co więcej, projektanci zadbali o najdrobniejsze detale praktycznej strony mebli – w trosce o piękną podłogę, postawili na wykończenie dolnej szuflady łóżka gumową oponką.

Ponadto zważając na szybki wzrost dziecka, łóżko można rozsunąć nawet do 160 cm. Stonowana śnieżnobiała kolorystyka mebli Bellamy Pinette pasuje do każdego rodzaju wnętrz – eksperymenty z aranżacją są jak najbardziej wskazane, szczególnie że te rozwijają zdolności interpersonalne oraz wyobraźnie naszej pociechy.

Bellamy Pinette to połączenie elegancji i praktyki. Meble posłużą dziecku wiele lat – uniwersalne w swoim wykonaniu, funkcjonalne w wykorzystaniu.

Bellamy Pinette Szafa, Łóżeczko, Komoda, Przewijak