Bellamy Nomi

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Minimalizm uwiódł swą prostotą i pięknem estetów. Proste bryły, kompozycje prezentujące profesjonalne wykończenia, wysoka jakość materiałów, uniwersalizm fantastycznie odzwierciedla nowoczesną duszę. Niemniej jednak styl minimalistyczny pozwolił przekraść się również do dziecięcych przestrzeni. Swobodna, acz kunsztownie wykorzystana sztuka – tak określany jest minimalizm przez projektantów wnętrz. Bellamy producent, który za cel obrał aktualnie obowiązujące trendy, zaprezentował kolekcję Bellamy Nomi.

Bellamy Nomi – Inspiracja kształtami

Bellamy Nomi pokazuje, iż proste kształty o zwartych bryłach aktualnie przeżywają renesans. Kolekcja inspiruje się kołem i trójkątem. Każdy z nich otrzymał swoje specjalne zadanie, które powinno spełnić w dziecięcym pokoiku. Trójkąt na myśl przywodzi dom, który jest symbolem ciepła rodzinnego, kryjówki, bezpiecznej ostoi. Tutaj spotyka się przytulność z miłością i wspólnie spędzonym czasem. Kółko natomiast odwołuje się do dawnych czasów, dokładniej prehistorii – to właśnie ono jest pierwszym kształtem, który podbił świat swoją funkcjonalnością i uniwersalnością. Koło jest również metaforą symbolizującą okno na świat. To właśnie ono budzi ciekawość, rozwija zainteresowania, oferuje możliwości.

Minimalistyczna prostota

Bellamy Nomi nie tylko kształtem zachwyca. Dopasowana do minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz, które aktualnie podbijają serca estetów, opowiada historię o podstawowym kolorze, wpisującym się do kanonu uniwersalnych barw. Śnieżna biel flirtująca z drewnem oddaje cześć środowisku naturalnemu, podkreślając również umiłowanie do proekologicznego stylu życia. Producent nie bez powodu stosuje takie nawiązania. Świadczy również o tym wysoka jakość wykonania.

Miłujące naturę drewno a kolekcja Bellamy Nomi

Meble z kolekcji Bellamy Nomi zostały wykonane z drewna dębowego i bukowego – są to najwyższej jakości materiały. Dzięki temu te elementy wyposażenia będą mogły towarzyszyć dziecku podczas kolejnych lat ciekawych przygód. Bellamy przywiązuje również uwagę do bezpieczeństwa pociech – farba wykorzystana w procesie lakierowania, otrzymała certyfikaty zgodne z normą EN71/3. Oznacza to, iż meble mogą z powodzeniem odnaleźć się w pokoju zamieszkiwanym przez alergika. Producent stawia również na innowacyjne rozwiązania – bezszelestny system domykający ochroni także psotne dłonie maluszka.