Bellamy Marylou

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Bellamy Marylou – linia mebli dziecięcych to uniwersalność zamknięta w eleganckiej konwencji, dzięki której potrafi dopasować się do każdej wnętrzarskiej aranżacji. Delikatny odcień bieli całego kompletu został wykończony zdobionymi srebrnymi uchwytami, które uznawane są za znak rozpoznawczy kolekcji. Element ten jest na tyle charakterystyczny, że podbił już serca wielu rodziców – zwolenników subtelności dziecięcych detali.

Kolekcja Bellamy Marylou została wykonana z wysokiej jakości płyty MDF, pokrytej specjalną utwardzoną farbą od włoskiego dostawcy. Linia mebli dziecięcych Bellamy Marylou prezentuje dwa łóżka w różnych rozmiarach – 70×140 oraz 60×120. Są one dostosowane do potrzeb, zarówno maluszków, jak i starszaków. Wyposażone we wbudowaną, pojemną szufladę na pościel, chętnie odnajdą się również w niewielkiej przestrzeni.

Bellamy Marylou – produkty

Producent myśląc perspektywistycznie, do linii Marylou, wprowadził także dwu i trzydrzwiową szafę na ubranka, komodę, półkę, regał, biurko i przewijak. W celu zwiększenia komfortu, zarówno szafa, jak i szuflady zostały wyposażone w prowadnice znanej marki Hafele z bezszelestnym systemem domykającym. Firma, tworząc meble do pokoju dziecięcego, brała pod uwagę najistotniejszy aspekt dla samych rodziców – bezpieczeństwo dziecka. Sprzęt spełnia wszystkie normy europejskie, wśród których znajdują się zaokrąglone krawędzie czy też specjalistyczna farba nieuczulająca.

Meble Bellamy Marylou to połączenie elegancji i prostoty – dopasują się do stonowanych aranżacji pokoju chłopca i dziewczynki. Śliska płyta MDF, odporna na wilgoć jest również zwolennikiem czystości – do przetarcia wystarczy ściereczka z mikrofibry. Ponadto meble dostarczane są w wygodnie zapakowanych paczkach wraz ze szczegółową instrukcją montażu. To dobre rozwiązanie dla oczekujących rodziców, którzy aktualnie są w trakcie przeprowadzki do większego lokum.

Linia mebli Bellamy Marylou to kunsztowne połączenie elegancji i uniwersalnej funkcjonalności. Komplet rośnie razem z pociechą, w związku z czym może towarzyszyć jej od pierwszych chwil życia aż po wiek szkolny i dalej.

Bellamy Marylou – Komoda, Szafa, Łóżeczko,Regał, Skrzynia na zabawki, Biurko,