Bellamy Lotta

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Środowisko, w jakim będzie dorastać nasze dziecko to niezwykle ważny element. Istotne jest, by już od najmłodszych lat rozwijać w nim poczucie estetyki i ładu. Minimalistyczny komplet mebli cechuje nie tylko atut wizualny, ale również jego funkcjonalność. Łóżko które, rozkłada się do 160 cm, posłuży Twojemu dziecku przez wiele lat, a reszta uniwersalnych mebli może zadomowić się na jeszcze dłużej. Stonowane kolory kompletu dopasowane są do pokoju dziecka, jak i dojrzewającego podrostka. Najważniejsze są przecież gadżety, które sprawiają, że dane wnętrze staje się ogromnym polem do popisu, wykorzystującym przy okazji inwencję twórczą rodziców i pociechy.

Kolekcja Bellamy Lotta

Zestaw meblowy Bellamy Lotta składa się z rozkładanego łóżka, pojemnej komody, dwudrzwiowej szafy, półki i regału. Dodatkowo komplet uzupełniony jest w takie dziecięce dodatki jak barierka do łóżka, przewijak i skrzynia na kółkach. Wszystko to w kolorze śnieżnej bieli oraz w praktycznych wymiarach.

Bryła mebli wykonana jest z wysokiej jakości płyty laminowanej odpornej na uszkodzenia i wilgoć. Podstawa natomiast, na której osadzona jest owa bryła, składa się z drewna dębowego lakierowanego bezbarwną i bezpieczną dla dziecka farbą. Koniec też z trzaskającymi drzwiami, ponieważ szafa i komoda wyposażone są w system spowalniający zamykanie. Kolejnym atutem jest możliwość przymocowania mebli do ściany, zapobiegając w ten sposób przed ich niekontrolowanym przemieszczaniem.

Jeśli jesteś młodym rodzicem poszukującym niebanalnych i praktycznych rozwiązań, to komplet mebli Bellamy Lotta jest w sam raz dla Ciebie. Po co tracić czas i nerwy, by dopasować do siebie wszystkie elementy wyposażenia pokoju, skoro można kupić wszystko w jednym, eleganckim pakiecie.

Na koniec, by zapewnić Ci najwyższej klasy komfort producent zadbał o najmniejszy detal – meble, w razie potrzeby np. podczas remontu lub przeprowadzki, można złożyć i ponownie rozłożyć. Jeśli nadal nie masz pomysłu na pokój dla swojego malucha, skorzystaj z nowej kolekcji Bellamy Lotta!

Bellamy Lotta – biurko, komoda, łóżeczko, półka, regał, szafa, skrzynia, przewijak.