Bellamy Good Night By Anna Mucha

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Linia mebli dziecięcych Good Night Bellamy by Anna Mucha to autorski projekt znanej aktorki, prywatnie szczęśliwej mamy. To wspaniała inicjatywa – od mamy dla przyszłych rodziców, nic tak bowiem nie cieszy, jak wybór mebli, stworzonych przez osobę, która może poszczycić się w tej dziedzinie doświadczeniem.

Meble Good Night Bellamy by Anna Mucha to połączenie elegancji, subtelności oraz delikatnego wykończenia w stylu art deco. Kombinacja flirtujących ze sobą kształtów – prostych i  półokrągłych jest odzwierciedleniem klasycznego minimalizmu. Elementem wyróżniającym mebli są ręcznie robione nóżki z detalami dekoracyjnymi, które na myśl przywodzą bogate komnaty małego księcia i słodkiej księżniczki. Utrzymane w kolorze delikatnej bieli (ivory) dopasują się do aranżacji stonowanych kolorów z odrobiną szaleństwa.

Good Night By Anna Mucha

Jako mama, Ania Mucha przywiązała dużą uwagę do bezpieczeństwa pociechy – przy współpracy z firmą Bellamy stworzyła kolekcję  Good Night wykonaną z wysokiej jakości płyty MDF oraz płyty meblowej, odpornej na wilgoć i wszelkie zabrudzenia. To także dobre rozwiązanie dla zapracowanych rodziców – powierzchnię mebelków wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką z mikrofibry. Lakierowane meble zostały poddane testom laboratoryjnym, potwierdzającym brak emisji szkodliwych substancji do otoczenia, w którym przebywa maluszek.

Innowacyjnym elementem kolekcji Good Night Bellamy by Anna Mucha są bezszelestne prowadnice, które zostały wyposażone w system zamykania dotykowego. To dobre rozwiązanie dla rodziców, którzy pomimo odpoczynku maluszka, muszą posprzątać pokój, pochować zabawki na miejsce lub włożyć ubranka do komody.

Kolekcja Good Night by Anna Mucha rośnie wraz z dzieckiem

Coraz większą uwagę rodzice przywiązują do długoterminowości zakupionych elementów wyposażenia do pokoju dziecięcego. Kolekcja mebli Good Night Bellamy by Anna Mucha zatroszczyła się o ten aspekt – potwierdzenia można szukać, chociażby w łóżeczku, które rośnie wraz z maluszkiem. Wyposażone w trzy poziomy regulacji wysokości, wyjmowane szczebelki oraz barierkę ochronną, która może również towarzyszyć starszakowi, tuż po zamianie łóżeczka na tapczanik.