Bellamy Fino

Wyświetlanie jednego wyniku

Meble z kolekcji Bellamy Fino to spotkanie estetyki i subtelnej dekoracji. Producent dbając o bezpieczeństwo pociechy, stworzył komplet wyposażenia pokoju dziecięcego, którego cechą są awangardowe, wręcz niecodzienne zaokrąglenia. Design ten wprowadza do aranżacji nutkę subtelności i powiewu delikatności. Meble Fino dopasują się do klasycznego minimalizmu, przyozdobionym detalami w jasnych, pudrowych odcieniach. Uniwersalność tę podkreśla śnieżna biel mebli, które odnajdą się, zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

Meble Bellamy Fino

Meble Fino można określić jako ideał. Kolekcja oprócz bycia laureatem prestiżowego konkursu Diament Meblarstwa 2012 została wykonana z wysokiej jakości płyty MDF lakierowanej na biało. Wielu rodziców wystrzega się zakupu mebli w jasnych kolorach ze względu na dzieci, które swoimi nie zawsze czystymi rączkami, pragną odkrywać kształty otoczenia. Kolekcja Bellamy Fino nie boi się wyzwań – powierzchnia mebli odporna jest na wilgoć (rozlane soczki) oraz zabrudzenia (malarskie szaleństwo). Aby utrzymać je w czystości, wystarczy przetrzeć meble zwilżoną ściereczką z mikrofibry.

Producent zadbał o każdy aspekt – wylakierowana kolekcja Fino, posiada wszystkie wymagane certyfikaty. Ponadto, zanim meble pojawiły się w sprzedaży, zostały poddane testom laboratoryjnym – podczas nich sprawdzano emisję szkodliwych substancji. Specjalnie utwardzona farba jest bezpieczna dla wszystkich dzieci, w tym alergików – otrzymała certyfikat zgodny z normą EN71/3.

Estetyka Bellamy Fino wyróżnia się na tle innych mebli, ze względu na proste, aczkolwiek zdobne frezy, dzięki którym elementy wyposażenia nabierają dystyngowanej lekkości. Subtelność kolekcji jest również podkreślona przez uniwersalizm. Producent, myśląc w sposób przyszłościowy, zadbał również o kieszeń rodziców. Meble Fino mogą towarzyszyć maluszkowi już od pierwszych dni życia. Łóżeczko wyposażone w barierkę ochronną, można zamienić w tapczanik, który będzie idealny dla dziecka do 6. roku życia.

Kolekcja Bellamy Fino dodatkowe informacje

Komplet mebli do nowych właścicieli dociera precyzyjnie zapakowany w paczuszki. Obecna szczegółowa instrukcja obsługi ułatwi montaż świeżego wyposażenia do pokoju dziecięcego. Dzięki prostocie składania i rozmontowywania, meble można z powodzeniem przestawiać, tworząc fantazyjne aranżacje wnętrz.