Bellamy

Wyświetlanie 1–24 z 91 wyników

Po udanym debiucie w 2005 roku na rynku krajowym, Bellamy zdobył uznanie i zaufanie rodziców i najmłodszych swoich klientów. Ich meble tworzone są z miłością, troską i przede wszystkim, w oparciu o bezpieczeństwo, które jest tak ważne od pierwszego dnia życia maleństwa.

Bellamy meble – najważniejsze zasady

Bellamy tworzy swoje meble i dodatki w oparciu o trzy podstawowe zasady. Pierwszą z nich jest bezpieczeństwo. Zapewniają to w następujący sposób – korzystają tylko z naturalnych materiałów, ekologicznych i przyjaznych barwników, ale przy projektowaniu mebli, nie zapominają też o podstawach, których często brakuje konkurentom – zaokrąglonych bokach, czy dostosowaniu wysokości różnych elementów do potrzeb dzieci czy rodziców. Druga zasada to jakość – nie pozostawia ona żadnych wątpliwości, wysoka klasa mebli to synonim nazwy Bellamy! Trzecia to design. Marka współpracuje z różnymi projektantami, aby oferować różnorodne linie mebli, które wpasują się w wymagające gusta ich klientów.

Meble bellamy dostępne w całej Europie

Obecnie marka Bellamy jest dostępna niemal w całej Europie i zdobywa uznanie rodziców swoją funkcjonalnością, jakością i korzystną ceną, a serca dzieci – designem i pięknem. Wiele z propozycji będą obecne w życiu malucha od pierwszych dni, aż po ostatnie dni mieszkania w domu, ponieważ meble rosną z nimi (choć tylko wybrane linie). Są także takie, które zostały dostosowane do potrzeb „starszaków” – większe wymiary, inny, bardziej wyrafinowany styl. Bez problemu każdy znajdzie coś, co mu się spodoba! Bellamy to elegancja, ale i funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz wysoka jakość.

W ofercie marki znajdziemy kilka linii projektowych, a w nich – łóżeczka, półki, szafki, półki czy nawet fotele bujane, skrzyneczki na zabawki i inne dodatki, które tylko zwiększają funkcjonalność małego świata Twojego dziecka.

Bellamy meble to doskonały wybór, który łączy w sobie korzystne ceny i wysoką klasę produktów!