Barrutoys

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Barrutoys – być mamą dla wszystkich lalek!

Dzieci od najmłodszych lat lubią obcować z zabawkami, dzięki którym nauczą się nieco lepiej poznawać świat dorosłych. Każda dziewczynka chce być jak mama, prowadzić wózek, usypiać swoje lale w specjalnym nosidełku. Chłopcy chcą się bawić małymi samochodami, tak jak tata – dużymi. Na rynku zabawek kształcących w dziewczynkach cechy kobiece znajdziemy dużo rozwiązań. Przykładem wszechstronnej marki produkującej akcesoria do zabawy dla dziewczynek jest firma Barrutoys, założona w Hiszpanii i działająca w Barcelonie. Odpowiada za produkowanie wszelkiego rodzaju wózków dla lalek, a także nosidełek, lalek i innych akcesoriów. Wszystko to przygotowane jest na najwyższym poziomie technicznym i z niezwykłą wręcz dbałością o detale. Wzory i kolory tkanin zastosowane w zabawkach dziewczęcych Barrutoys zadowolą wszystkie małe estetki. Cały zestaw tekstyliów wykorzystywany do tworzenia tych zabawek powstaje w Hiszpanii. Materiały są dla dzieci w pełni bezpieczne, co zostało udokumentowane specjalnym certyfikatem Oeko Tex.

Pierwszym wózkiem przez świat!

Przeglądając wózki dla lalek, można zdecydować się na klasyczną spacerówkę lub wózeczek głęboki, w którym lalki będą mogły zapadać w sen w czasie spaceru. Spacerówka Dots Green przyciąga uwagę niezwykłą starannością wykonania oraz lekkością. Konstrukcja z lekkiego aluminium wzmocniona została dodatkowo miękkimi, piankowymi uchwytami, dzięki czemu dziecko w czasie prowadzenia wózka porusza się lekko i bez konieczności zwiększania siły nacisku na poszczególne elementy konstrukcji. Biało – miętowe połączenie kolorów sprawia, że wózek Barrutoys jest naprawdę miły dla oka. Trudno wyobrazić sobie lepszy pomysł na prezent dla dziewczynki, która ukończyła 3 latka. Nie można zapominać, że do wózeczka Dots Green idealnie pasować będą pozostałe produkty z gamy Barrutoys, czyli laska wraz z nosidełkiem. Taki zestaw z pewnością zachwyci każdą dziewczynkę marzącą o tym, by jak najszybciej dorównać mamie! A pokazać się z takimi zabawkami na podwórku? Koleżanki z piaskownicy na pewno nie będą mogły oderwać oczu!

Wózek, lalka plus nosidełko…

Wózek spacerowy mierzy około 50 cm. Dołączone do niego nosidełko traktować można także jako łóżeczko przenośne. Wykonane jest z najprawdziwszej bawełny, a wypełnione poliestrem. Dzięki ręcznemu wykonaniu zadbano o każdy detal. Konstrukcja nosidełka jest niezwykle stabilna i mocna. Z kolei lalka Barrutoys funkcjonuje w dwóch wymiarach – 26 lub 36 cm. Jest bardzo miękka w dotyku, a do tego stanowi wspaniałe odwzorowanie dziecięcej, delikatnej urody. Do lalki dołączone jest ubranko wraz z opaską, można bez problemu rozbierać laleczkę, np. w celu zabawy w kąpiel. W razie potrzeby lalkę można posadzić na kanapie w czasie zabawy lub na podłodze, albo też na półce z pozostałymi zabawkami. Zestawy dla dziewczynek Barrutoys mają silne walory edukacyjne, dzięki temu tak szybko zdobyły zaufanie licznych rodzin na całym świecie. Otrzymanie takiego prezentu dla każdej dziewczynki jest właściwie spełnieniem marzeń!