Banwood

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Banwood – czyli rowerkiem biegowym przez świat!

W pierwszych latach życia dziecka jazda na rowerku staje się jedną z pierwszych atrakcji, pozostawiających ślad na przyszłość. Jeśli dziecko szybko nauczy się jeździć na rowerze, szybciej także rozwijać się będzie jego koordynacja ruchowa oraz zdolności manualne. W sklepach stacjonarnych oraz internetowych znajdziemy szeroki wybór rowerków biegowych dla najmłodszych. Spośród ofert prezentowanych przez wybranych producentów gadżetów i sprzętów konstruowanych ze ścisłym przeznaczeniem dla dzieci na uwagę zasługują rowerki biegowe firmy Banwood. Dawno już nie mieliśmy do czynienia z tak wyrazistą jakością techniczną, a także dopracowanym w każdym calu dizajnem. Produkty firmy Banwood dla dzieci zawsze wyróżniają się wysoką jakością oraz szczegółami, dzięki którym wzrasta ich atrakcyjność wizualna nie tylko w oczach najmłodszych, ale także w oczach rodziców, pragnących, aby wszystkie zabawki asystujące ich dzieciom w codziennym poznawaniu świata charakteryzowały się ergonomicznym wykonaniem i były po prostu bezpieczne.

Z rowerkami Banwood można poznawać świat na wiele sposobów

Marka Banwood ściśle zadbała o to, aby rowerki biegowe dla najmłodszych przez nią udostępniane były w pełni funkcjonalne i aby każde dziecko mogło cieszyć się swoim pierwszym pojazdem nie tylko przez jeden sezon, ale przez kilka lat z rzędu, nawet wtedy, gdy odczuje, że nieco już podrosło i niedługo będzie musiało sprawić sobie nowy rower. Większość części w rowerkach Banwood jest regulowana, dlatego można dostosować warunki techniczne do wzrostu i wagi dziecka. W czasie zabaw rowerowych skorzystać można z ładnie zaprojektowanego koszyczka, który pomieści wszelkie dziecięce skarby. Dzieci z pewnością same będą wiedziały, co chcą do niego wrzucać. Techniczne dopracowanie produktów marki Banwood pozwala rowerkom w czasie pierwszych prób jazdy odnaleźć się na różnych nawierzchniach:

– domowej podłodze z drewna

– podłodze betonowej

– podłodze z tworzyw sztucznych

– asfalcie

– trawniku

– z piaszczystej ziemi

 

Dla wszystkich ceniących piękne sprzęty dla dzieci

Nie można przejść obojętnie obok produktów firmy Banwood z powodu dopracowanego i nowoczesnego wzornictwa. Te kolorowe rowerki wręcz rozświetlają każde otoczenie, w jakim się znajdą. Można zdecydować się na zakup rowerka biegowego z różnymi kolorami ram. Na pewno spodobają się rowerki w kolorze zielonym, niebieskim, beżowym, białym czy czerwonym. Zrezygnowano ze stosowania czarnych, typowych kół rowerowych, zastępując je jaśniejszymi kolorami, dzięki czemu całość prezentowanych konstrukcji nie przytłacza swoją ciężkością i dziecko wsiadając na taki rowerek, ma wrażenie, że zaraz pomknie przez chmury. Nigdzie nie znajdziecie Państwo rowerków dziecięcych za przystępniejszą cenę. Są one idealnym rozwiązaniem, gdy chcemy kupić dziecku coś, co przyczyni się do jego rozwoju, jednocześnie pozwalając na zabawę oraz beztroskie spędzanie chwil w domu, albo na świeżym powietrzu. Potem próby wejścia na profesjonalny rower dla starszych dzieci nie będą kończyły się rozczarowaniem.