Bambooko

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Bambooko z miłości do piękna i dzieci

Trwałe, ponadczasowe, naturalne. Produkty, które pochodzą od Bambooko to sztuka sama w sobie. Ta mała, choć świetnie rozwijająca się manufaktura, ma w swojej ofercie wiele mebli i dodatków do pokoju Twojego dziecka. Zobacz, co są w stanie Ci zaoferować!

Twórcy Bambooko mówią sami o sobie, że są małą i rodzinną firmą. Tworzą manufakturę, dlatego ich produkty są ograniczone ilościowo, a każdy z nich tworzony jest z pasji i miłości do piękna, jak i dzieci. Chcąc zaspokoić pragnienia i marzenia najmłodszych odbiorców, tworzą oni rzeczy bajkowe, kolorowe, a najważniejszą zasadą jest, aby były one.. drewniane! Bambooko to styl skandynawski w polskich realiach, design, który tak łatwo przenieść do wnętrza i cieszyć się otaczającym pięknem, który uspokaja, działa relaksująco, ale i tworzy idealny ład i harmonię!

Oferta Bambooko

W ofercie Bambooko można znaleźć wiele ciekawych propozycji – domki dla lalek, krzesełka, półeczki, które stały się hitem i są uwielbiane przez rodziców i dzieci, a także różne skrzynki, wózki czy inne mebelki i dodatki, które będą nieocenione we wnętrzu pokoju Twojego malucha! Wszystkie z nich są wykonane ręcznie, z naturalnego drewna, malowane farbami, które są bezpieczne dla wrażliwych dzieci. Jedno jest pewne – wybierając tego producenta, sięgamy po wyrafinowany styl skandynawski, który może przybierać różne twarze, wszystko tak naprawdę zależy już od nas i dodatków, jakie wybierzemy do zdobienia pokoju.

Szczególnie polecamy meble Bambooko, które zostały dostosowane do wzrostu i możliwości małych dzieci. Miniaturowe wersje dodatków dla dorosłych sprawią, że maluchy będą świetnie się czuć w swoim pokoju, korzystać z produktów Bambooko i rewelacyjnie przy tym się bawić. Postaw na naturę, manufakturę i pasję, która rodzi niezwykłe meble i dodatki! Nie mamy wątpliwości, że jest to jedno z najlepszych możliwości na rynku