Baby Banana

Wyświetlanie jednego wyniku

  Z Baby Banana Trenujemy gryzienie od pierwszych miesięcy! 

  W momencie pojawiania się u dzieci pierwszych ząbków, zazwyczaj zaczyna się trudny czas dla rodziców. Dzieci są wtedy rozdrażnione, często płaczą, ponieważ delikatne dziąsła źle znoszą pojawianie się zębów. W tym trudnym okresie wszystkim dzieciom często pomagają gryzaczki. Standardowe gryzaki w swojej klasycznej i prostej formie nieco się już zdezaktualizowały. Projektanci gryzaków z USA już od dawna szukali rozwiązania, dzięki któremu możliwe byłoby nie tylko nauczenie się prawidłowego gryzienia, ale także masowanie dziąseł. Nie wszystkie gryzaki dostępne na rynku posiadają taką umiejętność. Są jednak produkty zdobywające nasze zaufanie już od pierwszego kontaktu. Do tych gadżetów zaliczymy szczoteczki treningowe Baby Banana, zaprojektowane w niezwykle nowatorski sposób przez dwie pasjonatki dizajnu ze ścisłym przeznaczeniem dla dzieci – Sandrę i Heather Phillips. Szczoteczki Baby Banana pojawiły się na rynku oficjalnie już w 2001 roku, zdobywając uznanie na całym świecie, od niedawna są obecne w Polsce i koniecznie polecamy je wypróbować!

  Miła zabawka do gryzienia!

  Dzieci we wczesnym okresie rozwojowym biorą do ust właściwie wszystko. Cały czas trzeba uważać na to, jakie przedmioty znajdują się w zasięgu dziecięcych rąk, bo ani się obejrzymy, trzeba będzie wzywać lekarza. Im bardziej coś jest charakterystyczne, tym szybciej przyciągnie ciekawość naszego milusińskiego. Twórcy szczoteczek treningowych Baby Banana dobrze o tym wiedzą i zadbali o to, aby forma była efektownie zaprojektowana oraz by budziła w najmłodszych jak najpozytywniejsze skojarzenia. Mamy więc przed sobą chropowatą powierzchnię banana w dużej części wyjętego ze skórki. Skórka rozkłada się w specyficzny sposób, dzięki czemu tworzą się uchwyty dla dziecięcych rączek. Dziecko może szczoteczkę łatwo utrzymać w swoich małych rączkach i nie ma przy tym ryzyka zadławienia. Baby Banana to jedna z najwygodniejszych zabawek do nauki gryzienia, jakie w ciągu ostatnich lat pojawiły się na rynku! Do jej stworzenia wykorzystano najbardziej elastyczny silikon.

  Baby Banana – produkt bez ściemy!

  Dlaczego szczoteczkom treningowym Baby Banana w pełni warto zaufać? Przede wszystkim dlatego, że są bezpieczne dla zdrowia wszystkich dzieci, a zwłaszcza tych w wieku od 3 do 12 miesięcy. Wpływają pozytywnie nie tylko na ukształtowanie jamy ustnej u dzieci, ale także na ich koordynację ruchową. Nie wszystkie zabawki do nauki gryzienia są tak wszechstronne. Oprócz projektantów nad stworzeniem szczoteczek treningowych Baby Banana pracowały także higienistki stomatologiczne, co jeszcze bardziej podkreśla ich profesjonalizm. Łatwo dają się myć w zmywarkach, a także pod bieżącą wodą. W upalne dni można je schłodzić w zamrażalce lub lodówce. Najzabawniejsze może wydawać się to, że gdy dziecko po długiej nauce gryzienia pozna wreszcie prawdziwego banana – zdziwi się, że banan jest jednak miękki…

  Dane techniczne

  Opakowanie: szerokość – 6 cm, wysokość – 10 cm, głębokość – 2 cm

  Szczoteczka w opakowaniu: szerokość – 10,5 cm, wysokość – 20 cm, głębokość – 4 cm