Fotele do karmienia

Wyświetlanie jednego wyniku

Karmienie niemowlęcia jest pierwszym etapem w tworzeniu niezwykłej więzi między matką, a dzieckiem. Jest to bardzo intymny i rodzinny moment, który nie powinien być zakłócony światem zewnętrznym. Gdy dziecko zatapia się w bezpiecznych ramionach rodzica, może odprężyć się i poczuć, że jest kochane.

Fotele do karmienia znacznie ułatwiają pierwsze chwile w trudnej, ale jakże pięknej chwili, jaką jest karmienie piersią czy z butelki swojego dziecka. Jest to moment, w którym można nawiązać kontakt wzrokowy, dać poczucie dziecku, że cały świat jest taki przyjazny, a przed nim tyle do odkrycia. Dlatego tak ważna jest odpowiednia pozycja, jak i wygodna, ponieważ niekiedy karmienie trwa nawet godzinę!

Dlatego fotele do karmienia powinny być dostosowane do indywidualnych potrzeb matki, jak i dorastającego dziecka. Wygodne oparcie, miękkie siedzisko to podstawa, która sprawi, że podczas procesu pojenia dziecka, nie będziemy myśleć o niczym innym, jak o tym, jakie szczęście trzymamy w ramionach! W ofercie można znaleźć wiele propozycji, które będą spełniać oczekiwania pod względem wygody, wzornictwa oraz ceny mebla. Warto dokładnie zastanowić się, który z foteli do karmienia będzie praktycznym dodatkiem nawet po okresie niemowlęcym i zamieni się w fotel do czytania bajek lub usypiania w bezpiecznych ramionach taty czy mamy.

W naszej ofercie dominują ciepłe, pastelowe kolory oraz fotele do karmienia wysokiej jakości. Zachęcamy do sprawdzenia i złożenia zamówienia.