Mój pierwszy, domowy basen!

Okazuje się, że basen dla dziecka wcale nie musi na wstępie kojarzyć się z koniecznością wypełniania wodą i nauką profesjonalnego pływania. Dzieci tuż po urodzeniu posiadają naturalną zdolność pływania, którą z czasem tracą. Suchy basen z dołączonymi kulkami będzie wspaniałym prezentem dla wszystkich dzieci kończących pierwszy rok życia, jak i tych nieco starszych. Jego ogromną zaletą jest to, że można zdecydować się na ustawienie w dowolnie wybranym miejscu, nie bacząc na to, jaka pogoda panuje za oknem. Zmieści się bez problemu na balkonie, w dziecinnym pokoju, a w słoneczne i ciepłe dni można wynieść go do ogrodu. Do stworzenia baseniku wykorzystano ekologiczną piankę poliuretanową. Całość konstrukcji dla zwiększenia efektu wizualnego pokryta jest miękką dzianiną. Jeśli po dłuższej zabawie będziemy chcieli wyprać pokrowiec dołączony do basenu, możemy rozpiąć zamki i w ciągu kilku chwil wrzucić go do pralki. Kulki dołączone do baseniku zostały wykonane z nietoksycznych i pozbawionych zapachu tworzyw LDPE. Poprzez zabawę na takim basenie rozwijają się zdolności sensoryczne oraz motoryczne każdego malucha. Basenik z kulkami niemal od razu trafił do serc zarówno chłopców, jak i dziewczynek.

 

Dziecięcy relaks pośród piłeczek

 

Producenci zaznaczają, że produkt ten jest w stu procentach bezpieczny, jednak uczulają, by podczas zabawy z piłeczkami w basenie pod okiem był zawsze ktoś dorosły. Ostrożności w świecie dziecka nigdy dość! Dzieci korzystające na co dzień właśnie z takiej formy zabawy rozwijają się szybciej, są bardziej otwarte, mają lepszą koordynację ruchową. Głębokość baseniku nie jest przesadzona. Podczas zabawy z piłeczkami dziecko zawsze jest widoczne, nie znika rodzicowi czy opiekunowi z pola widzenia. W baseniku bawić się może jedno, albo dwoje dzieci. Ściany baseniku są miękkie, więc dziecko nie ryzykuje poważnych uderzeń i obrażeń powstałych przez nieuwagę podczas zabawy. Ścianek basenu nie można jednak stosować w formie podpórki przy nauce wstawania i poruszania się na dwóch nóżkach, są na to zbyt delikatne.

 

Składaj i rozkładaj – ile razy chcesz

 

Suchy basen z kulkami dla dzieci jest formą rozkładaną, dzięki temu łatwo się go przechowuje w typowo domowych warunkach. Do  każdego modelu baseniku został dołączony pokrowiec, dzięki czemu nie ma mowy o żadnych deformacjach i zabrudzeniach. Po zakończonej zabawie wystarczy basen złożyć i schować albo pod łóżko, albo do wybranej szafy. Piłeczki dołączone do basenu mogą być białe, czarne, granatowe, niebieskie, różowe, pudrowo różowe, szare, seledynowe, turkusowe, beżowe, zielone, czerwone, pomarańczowe, żółte oraz przezroczyste. Na szczególne życzenie klientów istnieje opcja wyboru piłeczek w jednej barwie. Większość decyduje się jednak na różnokolorową wariację, bo w otoczeniu właśnie takich piłek basen prezentuje się najbardziej efektownie.

Wymiary baseniku: średnica wewnętrzna – 80 cm, średnia zewnętrzna – 90 cm, wysokość – 30 cm

Ciekawym dodatkiem do pokoju dziecka może być także baldachim, więcej o tym przeczytasz w artykule: Baldachim do łóżeczka – współczesny kreator snów i wnętrz

 

Czysto i bezpiecznie!

 

Dołączony do zestawu pokrowiec z dzianiny chroni przed zabrudzeniami oraz osiadaniem kurzu. Jeśli podstawowa liczba piłeczek w zestawie nie będzie do końca zadowalająca dla nas i naszego dziecka, możemy zamówić dodatkowy zestaw, dzięki czemu nasz domowy basenik będzie pełniejszy i jeszcze bardziej wygodny do zabawy. Za zestaw dodatkowych pięćdziesięciu piłeczek zapłacimy jedynie 39 złotych! Przygotowywanie zamówienia z pewnością usprawni informacja dotycząca tego, jakiego koloru tkanina oraz piłeczki zostały wybrane. Suchy basen dla dzieci do domowego użytku otrzymał liczne certyfikaty bezpieczeństwa, także ze strony najwyższych organów Unii Europejskiej, dzięki czemu może cieszyć się popularnością wśród dzieci niemal na całym świecie. Jest to idealny gadżet do wykorzystania na wszelkich imprezach dziecięcych w domowej formie. Przyda się na party ogrodowym z okazji urodzin, na różnych kinder party, a także jako jedna z najbardziej obleganych zabawek w sali przedszkolnej. Każde dziecko już po pierwszym podejściu do zabawy odczuje niesamowitą radość!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla bezpieczeństwa, prosimy o akceptację polityki Google captcha Polityka prywatności and Warunki użytkowania.

Zgadazm się na warunki Google captcha (obowiązkowe).