Meble Novelies – magia w dziecinnym pokoju!

Pojawienie się nowego, najmłodszego członka rodziny wymusza na nas opracowanie pomysłu i zadbanie o to, aby przestrzeń dla wdzięcznej istotki była jak najbardziej praktyczna, a wszystkie elementy mające służyć dziecku odznaczały się funkcjonalnym rozmieszczeniem w całym pokoju. Z mebelkami Novelies aranżacja przestrzeni dla pierwszych miesięcy i lat życia dziecka staje się nie koniecznością, ale prawdziwą przyjemnością. Meble te zaprojektowane zostały z największą dbałością o detale.

Wyróżnić możemy aż 5 rodzajów kolekcji funkcjonalnych mebli Novelies:

  • Novelies Allpin
  • Novelies Bianka
  • Novelies Zara
  • Novelies Retro
  • Novelies Melody

Każda z prezentowanych kolekcji mebli do dziecięcego pokoju Novelies zachowuje swoją indywidualność. Zróżnicowanie oferty sprawia, że każdy z rodziców odnaleźć może rozwiązanie dokładnie pasujące do jego oczekiwań i gustu.

Novelies Allpin – dla łatwego poruszania się w przestrzeni

novelies allpin

 

Mebelki z kolekcji Novelies Allpin są wspaniałym rozwiązaniem dla miejsc, gdzie odlicza się każdy metr kwadratowy, byle tylko nie przesadzić z natłokiem wyposażenia wnętrza. W zestawie znajdziemy więc komodę, szafę dwudrzwiową, łóżeczko mogące również stać się tapczanikiem dla potrzeb dziecka. Do tego dochodzi jeszcze regał, skrzynia, kilka półek oraz przewijak – czyli wszystko, co jest niezbędne w pierwszych miesiącach życia dziecka. Meble Novelies z kolekcji Allpin funkcjonują w dwóch klasycznych rozwiązaniach kolorystycznych – bieli i szarości. Znakomicie prezentują się na tle kolorowych, soczystych barwami ścian.

Novelies Bianka – optymalne bezpieczeństwo dziecka w domowej przestrzeni

novelies bianka

Meble z tej kolekcji zachowują nie tylko wysoki poziom wykonania, ale także przemyślaną konstrukcję, gdzie na pierwszy plan rzucają się porcelanowe gałki uchwytów oraz wysokie nogi u poszczególnych modeli. Nietrudno będzie zatem utrzymać wygodę w dziecinnym pokoju. Zestawy Novelies Bianka mogą być dwa. Klasyczny obejmuje łóżeczko, komodę, szafę, regał z szufladą, skrzynię wraz z półkami. Jeśli ktoś chciałby nabyć zestaw nieco bardziej rozbudowany, może się zdecydować na dodanie do pozostałych elementów przestronnego regału z pojemną szufladą. Świetnie będzie się w niej przechowywało pieluchy. Meble te zostały zaprojektowane szczególnie z myślą o wszystkich dzieciach borykających się z alergiami.

Novelies Zara – funkcjonalność poprzez dotyk

novelires zara

Wdzięczne i charakteryzujące się prostym dizajnem meble z kolekcji Novelies Zara to efektowne formy, w których zastosowano pomysłowe systemy otwierania lub zamykania za pomocą najprostszych ruchów dotykowych. W zestawie również znaleźć można łóżeczko, a także komodę, szafę, skrzynię i półkę. Dla starszego dziecka lub z myślą o dalszych latach można kupić zestaw ubogacony w biurko, komodę oraz regał z dodatkową szufladą. Do wyboru dwie opcje kolorystyczne – szarość gołębia lub biel klasyczna. Która z nich trafia do Was najbardziej?

Novelies Retro – meble dziecięce jako formy dekoracyjne

novelies retro

Ponadczasowa stylistyka retro obecna jest także w projektach mebli dziecięcych, dzięki czemu zyskują one jeszcze więcej wdzięku. Ponadczasowa kolekcja Novelies Retro składa się z komody, szafy dwudrzwiowej, a także łóżeczka, które potem można zmienić na tapczanik. Dochodzi też przewijak. Na frontowych częściach mebli widać dokładnie charakterystyczne nacięcia. Dzięki temu meble udekorowane są w sposób charakterystyczny i wyróżniający się, ale także dyskretny. Do krycia ich powierzchni wykorzystano wyłącznie farby ekologiczne, dzięki czemu możemy mieć pewność, że dla naszych dzieci będą absolutnie bezpieczne. Zaokrąglone kanty w łóżeczku oraz innych meblach nie pozwolą na to, żeby dziecko w czasie zabawy czy też snu nieświadomie zrobiło sobie krzywdę.

Novelies Melody – obcowanie z wytwornością od najmłodszych lat

novelies melody

Kolekcja Novelies Melody jest połączeniem prostoty z wysoką elegancją. Klasyczne nóżki od mebli zastąpiono tutaj zespołami rzeźbionych cokołów, przez co meble z tego zestawu prezentują się nieco nobliwie i poważnie. Nie odbiera im to jednak uroku. Zestaw składa się z komody, szafy dwudrzwiowej. Dochodzi do tego jeszcze łóżeczko mniejsze, łóżko większe, biurko, regał, skrzynia, półka i przewijak. Tak licznie rozplanowane elementy jednej kolekcji pozwalają na długie miesiące i lata zorganizować pierwszą przestrzeń dla najmłodszych członków rodziny.

Możesz także przeczytać nasz artykuł o Meblach Bellamy – wyjątkowe meble do dziecięcego pokoju.

Z tymi meblami każdy pokoik dziecięcy stanie się krainą baśni!

Wszystkie wyżej opisane kolekcje mebelków z serii Novelies łączy ogromna precyzja i dokładność wykonania, a także ponadczasowy dizajn. Meble te pod kątem prezencji zawsze będą aktualne i odnajdą się już nawet na najmniejszych metrażach przeznaczonych na pokoiki dziecięce. Zaskakuje i pozytywnie buduje ich pojemność. Nie ma lepszego sposobu na przechowywanie dziecięcych pieluch, kolekcji zabawek, licznych kosmetyków, bez których przecież nie da się funkcjonować i pielęgnować najmłodszego życia w rodzinie. Mamy nadzieję, że funkcjonalność tych mebli także i przez Was zostanie oceniona na złoty medal!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla bezpieczeństwa, prosimy o akceptację polityki Google captcha Polityka prywatności and Warunki użytkowania.

Zgadazm się na warunki Google captcha (obowiązkowe).