Mama podróżuje czyli poznaj Mommy Bag

Wszystkie mamy żyjące aktywnie muszą dbać o to, aby komfort podróży, bez względu na to, gdzie się udajemy, zawsze był na wysokim poziomie. Dokonanie tego jest możliwe nie tylko dzięki świetnie dopracowanemu harmonogramowi dnia, ale również dzięki posiadaniu podręcznych gadżetów, w których na czas podróży z łatwością zmieścimy wszystko, co będzie nam niezbędne. Nowocześnie zaprojektowana torba do podróży Mommy Bag stworzona została prze znaną belgijską markę Childhome. Można się z nią wybrać dosłownie wszędzie, ponieważ prosta estetyka i delikatne kolory pasują do każdej kreacji oraz okoliczności. Co wyróżnia torbę Mommy Bag na tle innych, podobnych, ale jednak nie takich samych? W pierwszej kolejności na pewno trzeba zwrócić uwagę na inteligentny system rozmieszczenia różnych kieszeni. To właśnie tam pomieści się wszystko, co naszemu malcowi na czas podróży będzie potrzebne pod względem pielęgnacji. W każdej przegrodzie torby znaleźć się może coś innego. Koniec z bałaganem  w torbach młodych mam! Teraz wreszcie z jednej chwili odnajdziemy ulubioną zabawkę naszego dziecka, krem do smarowania na czas chłodnych dni, czy też zestaw witamin dla dziecka.

Dla mamy i dziecka

Nie można zapominać, że torba Mommy Bag nie jest jedynie produktem użytkowym nastawionym na gromadzenie gadżetów z dzieckiem. To zbyt duże uproszczenie. Torba Mommy Bag jest na tyle pojemna, że bez problemu zmieścić się może w niej cały szereg przedmiotów, bez których życie młodej mamy z trudem dawałoby się ogarniać. Mówimy tu o takich elementach codzienności jak portfel, telefon, smartfon i inne urządzenia nowej generacji, usprawniające jakość oraz tempo naszej dzisiejszej komunikacji. Bajecznie zaprojektowana torba Mommy Bag sprawić może, że niektóre z naszych torebek, używane przez wiele lat i wysłużone o granic możliwości, wreszcie będzie można odłożyć w kąt, albo zwyczajnie dać im odpocząć i nie przeciążać. Torba Mommy Bag wytrzymuje przeróżne obciążenia, co zawdzięcza tkaninie wysokiej jakości o nazwie Oxford. Jest to materiał niezwykle odporny nie tylko na ciężar przenoszonych przedmiotów, ale także na warunki złej pogody. W czasie podróży w deszczu zyskujemy pewność, że nic nam nie przemoknie i że do przegród w torbie nie przedostanie się woda.

Do podróży małych i dużych!

Funkcjonalność toreb Mommy Bag pozwala im świetnie odnaleźć się w zróżnicowanych warunkach podróżowania w każdym z istniejących środków lokomocji. Bez wstydu można się z nią wybrać również na plażę czy do lasu na piknik na łonie natury. Każda torba Mommy Bag posiada jeszcze dodatkowe atrakcje, dzięki którym podróż z małym dzieckiem u boku przestanie być okupiona stresem. Skorzystać można z dołączonego do torby przewijaka turystycznego. Dzięki paskowi łatwo będzie można zarzucić torbę na ramię, a z torebką strunową oddzielenie rzeczy czystych od zabrudzonych w praktyce będzie jeszcze prostsze. Dno torby dodatkowo zostało zabezpieczone, aby nie zagrażało jej żadne z mechanicznych uszkodzeń, na jakie wszelkie materiały dziś narażone są z każdej strony. Torba Mommy Bag funkcjonuje w trzech wariantach kolorystycznych – białym, czarnym oraz granatowym. Wymiary – 55 x 30 x 30 cm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla bezpieczeństwa, prosimy o akceptację polityki Google captcha Polityka prywatności and Warunki użytkowania.

Zgadazm się na warunki Google captcha (obowiązkowe).