Książki

Wyświetlanie 1–24 z 446 wyników

Nie od dziś wiadomo, że dziecko obcujące od najmłodszych lat z literaturą, wykształca w sobie cały szereg pozytywnych cech, które bardzo mogą pomóc mu w przyszłości, już w nastoletnim oraz dorosłym życiu odnaleźć swoje miejsce na  ziemi. Szeroki wybór naszych książeczek dla dzieci z pewnością zafascynuje rodziców poszukujących ciekawych, pierwszych publikacji dla swoich dzieci. Nasze książeczki dla dzieci składają się z całego szeregu uniwersalnych historii, uczących najmłodszych ważnych pojęć, typu: empatia, przyjaźń, zrozumienie, walka dobra ze złem. Zadbaliśmy o to, aby historie dla najmłodszych, przedstawiane w naszych książeczkach miały wymiar jak najbardziej uniwersalny, by nie zanudzały swoją treścią, ale potrafiły przyciągnąć najmłodszych i pokazać im, że obok świata rzeczywistego istnieć może świat wymyślony, baśniowy, ale równie interesujący. Warto do niego zaglądać przy obcowaniu z naszymi książeczkami. Dysponujemy bogatą gamą książeczek dla dzieci różnych autorów, zarówno tych bardzo znanych, jak i trochę mniej.

Książeczki Dla Dzieci – zaczytaj się razem z dzieckiem!

Wśród naszych książeczek dla dzieci wyróżnić możemy takie fascynujące tytuły, jak: „Niezwykłe przyjaźnie w świecie roślin”, „Kicia Kocia”, „Dąsacze humorki” i wiele, wiele innych. Zadbaliśmy o to, aby w naszej małej księgarni sklepowej znalazły się książeczki nie tylko opowiadające zabawne historie, ale także takie, dzięki którym każde dziecko będzie mogło się czegoś nauczyć. Zdobycie nowej umiejętności dzięki obcowaniu z książeczką jest chyba największą korzyścią, jaką można otrzymać. Z wieloma naszymi książeczkami można więc szybko nauczyć się poznawać literki, całe słowa. Są także książeczki wprowadzające wszystkie dzieci w fascynujący świat cyfr. Książeczki kontrastowe pomogą każdemu dziecku odróżniać materiały, kolory i zjawiska. Wiele radości przyniesie wszystkim dzieciom obcowanie z książeczkami pokazującymi, jak wiele fascynujących zjawisk do odkrycia znajduje się na łonie natury. Z naszymi książeczkami najmłodsi nauczą się nie tylko szanować środowisko naturalne, ale także pielęgnować je i doceniać na każdym kroku. Duża też w tym zasługa efektownych ilustracji, tworzonych przez najwybitniejszych i najbardziej zdolnych grafików książek nie tylko dla dzieci.

Do snu i w ciągu dnia!

Z naszych książeczek dla dzieci korzystać można w dowolnie wybranych porach, ale najlepiej odnajdują się już po zakończonym, ciężkim dniu. Te książeczki w każdym, nawet najbardziej opornym z początku dziecku, wyzwolić mogą zdrowy nawyk czytania. Ważne, aby rodzic asystował w pierwszych krokach obcowania dziecka z książką. Takie sytuacje zawsze wiążą emocjonalnie i stają się źródłem bliskości, niezamiennej na cokolwiek innego. Po kilku podejściach okazać się może, że dziecko doskonale radzi sobie z pierwszymi poznanymi wyrazami i powoli jest już gotowe do tego, by kolejne książeczki poznawać już samodzielnie, tworząc tym samym swój własny, prywatny świat fantazji. Dziecięca półka z książeczkami może okazać się najpiękniejszym miejscem w całym pokoju

Aby ułatwić wyszukiwanie książek, podzieliliśmy je na kategorie: