Urządzenia wielofunkcyjne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

W XXI wieku, w dobie szeroko pojętej globalizacji technika oraz technologia są już na bardzo rozwiniętym poziomie. Niewielu rodziców zdaje sobie sprawę, że obecnie nie muszą oni spędzać długich godzin w kuchni na przygotowywaniu maluchom zdrowych i pełnowartościowych posiłków. Tym razem pragniemy zaprezentować Państwu niezawodne… urządzenia wielofunkcyjne.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo:

– Wielofunkcyjne urządzenia do miksowania oraz gotowania na parze 4w1. Te wysokiej klasy roboty kuchenne umożliwiają szybkie i sprawne przygotowanie jedzenia dla dziecka – począwszy od śniadania, poprzez obiad, a skończywszy na deserze. Prezentowane przez nas urządzenia: gotują na parze, blendują bądź siekają, podgrzewają oraz rozmnażają. Wybrane modele posiadają dodatkowo podgrzewacz oaz sterylizator do butelek.

– Szybkie i niezawodne sterylizatory do butelek. Urządzenia te pozwalają wyeliminować niemal 100 proc. bakterii nie tylko z butelek, ale również wszystkich drobnych akcesoriów np. smoczków.

– robot Beaba Babycook, oraz wiele innych.

Oczywiście, każde z dostępnych w naszym asortymencie urządzeń jest solidne i wytrzymałe, a także posiada wieloletnią gwarancję.