Dekornik – jak to się zaczęło?

Czas na podróż w czasie! Cofamy się o 9 lat  – do 2008 roku. Przechadzając się urokliwymi paryskimi uliczkami, na swojej drodze spotykamy inspirującą parę grafików, którzy zwiedzają okolicę. Nie byliby sobą (tak po prostu już mają), gdyby po drodze nie zahaczali o malutkie butiki, potocznie zwane „graciarnią”. Dlaczego? To miejsce dla koneserów mających bystre oko, osób kochających sztukę i dekorację. Tam, pośród gąszczów przedmiotów, para zakochanych natyka się na rzeczy, które, po powrocie, wypełnią ich mieszkanie. Butiki okazały się nie tylko skarbnicą artykułów do dekoracji. Stały się również czynnikiem zapalnym pomysłu, którego owoce można zbierać od 2009 roku. Wtedy to, dokładnie 1 grudnia, rusza sklep internetowy.

Przeglądając ofertę, natykamy się na fototapety. Tak, z ręką na sercu stwierdzamy, iż są jedyne w swoim rodzaju. Dlaczego? Ponieważ mają swoją historię, opowiadają kształtami, stonowanymi kolorami opowieści z krainy wyobraźni.

Po początkowym sukcesie, pojawia się kolejne wyzwanie – czas zaryzykować i rozszerzyć ekspansję. W ten oto sposób dotarli do wrót dziecięcych marzeń. Zanim fototapety spotkają się na ścianach, wpierw mamy wybierają je z dostępnego asortymentu. Przy okazji nie omieszkają podzielić się własnym zdaniem i cichutko przyznać, że tak, jak dzieci, uzależniły się od widoku słodkich zwierzątek, zdobiących meble i ścienne powierzchnie pokoju malucha.

Naklejki, fototapety, okleiny, plakaty zostały stworzone po to, aby nadać wnętrzu charakter. Tu miś polarny spokojnie pilnuje śpiącego maluszka, a leniwe lwiątko leży, rozciągnięte na komodzie z ubrankami.

Dekornik kreuje, wychodząc naprzeciw wyznaniom mam. Fototapety dostępne w stonowanych kolorach, dopasują  się do każdego dziecięcego pokoju – niezależnie od tego, czy zamieszkuje go chłopczyk, czy dziewczynka. Propozycje firmy można określić trzema słowami – oryginalne, urocze i piękne. Pomimo swoich spokojnych barw, wyróżniają daną przestrzeń, nadając jej nietuzinkowego charakteru. Co świadczy o ich wyjątkowości? Dekornik wszystkie pomysły realizuje sam – produkty nie są sprowadzane z innych rynków. Według mnie, to właśnie ten aspekt samodzielności, pozwolił na wybicie się i podbicie serc maluchów oraz rodziców.

Poniżej znajdziesz przegląd najbardziej popularnych naklejek od dekornika dostępnych w naszym sklepie.

Naklejka Mysz Dekornik

Naklejka Panda Dekornik

Naklejka Sarenka Lucy Dekornik

Naklejka Mały Król Lew Dekornik

Więcej naklejek znajdziesz tutaj: Dekornik

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla bezpieczeństwa, prosimy o akceptację polityki Google captcha Polityka prywatności and Warunki użytkowania.

Zgadazm się na warunki Google captcha (obowiązkowe).