Bellamy – wyjątkowe meble do dziecięcego pokoju

Meble Bellamy

 

W oczekiwaniu na nowego członka rodziny rozpoczynamy urządzanie pokoju maluszka. Zajęcie to sprawia ogromną przyjemność i radość. Niemniej jednak decydując się na estetyczne wykończenia, uwzględniamy również praktyczność i wytrzymałość elementów wyposażenia. Projekty firmy Bellamy, nowoczesnego producenta mebli, odzwierciedlając potrzeby rodziców i najmłodszych,  oferuje minimalistyczne, solidne i oryginalne zestawy, pełne elegancji oraz kunsztu. Na co warto się zdecydować i jaką linię wybrać? Podpowiadamy w artykule!

 

Bellamy Pinette

kolekcja bellamy pinette

Kolekcja Bellamy Pinette to odzwierciedlenie prostoty. Tu przemawia uniwersalność, minimalizm i klasyka. Ponadczasowe, stonowane kolory, które są aktualnie najmodniejszymi wyróżnikami mebli,idealnie dopasują się do wnętrz, urządzonych w stylu skandynawskim.

Linia mebli jest niezwykła nie tylko ze względu na charakter, ale również na współpracę. Firma Bellamy wraz ze studentami z Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie połączyła estetykę z solidną i wytrzymałą, acz nietypową konstrukcją.

Element wyróżniający linii Bellamy Pinette to sosnowe drewno – w ciepłym odcieniu idealnie sprawdzi się w przytulnym wnętrzu, w którym lada chwila zamieszka maluszek. Naturalnie występujące sęki, subtelne pęknięcia, nierównomierne odcienie beżu i brązu podkreślają doskonałość ukrytą w niedoskonałości materiału.

 

Bellamy Lotta

kolekcja bellamy lotta

Kolekcja Bellamy Lotta subtelnie nawiązuje do nowoczesnej klasyki. Wyróżnikiem linii mebli jest matowa biel, która pomimo koloru wpisującego się do kanonu stonowanych barw, razi wręcz oryginalnością. Odcień ten pozostawia szerokie pole do popisu w trakcie dobierania dodatków i innych detali.

Lekkość kolekcji Bellamy Lotta została osiągnięta poprzez naturalne wykończenia. Na uwagę zasługuje również sam materiał – bryła mebli została osadzona na wysokiej podstawie wykonanej z dębu. Nóżki podkreślają swobodę elementów wyposażenia, przy okazji ułatwiając dostęp do podłogi i utrzymania jej w całkowitej czystości – praktyczność ponad wszystko.

 

Bellamy Ines

kolekcja bellamy ines

 

Kolekcja Bellamy Ines występuje w dwóch, aktualnie popularnych odcieniach – elegant white oraz neutral grey. W przypadku tej linii mebli producent postawił na ozdobne detale, które przyciągają wzrok i kuszą estetyczne oko. Porcelanowe uchwyty i stylowe frezy to fantastyczny sposób na urozmaicenie pokoju chłopca lub dziewczynki. Odpowiednio dobrane detale subtelnie nawiążą do modnych aranżacji w stylu skandynawskim lub nowoczesnym.

Kolekcja Bellamy Ines przywodzi na myśl przytulne wnętrza, znajdujące się w śnieżnej Norwegii lub nowojorskim lofcie. Linia mebli to także wspaniałe potwierdzenie tego, iż domownicy coraz większą uwagę zwracają na stylistykę elementów wyposażenia. Niemniej jednak równie istotnym aspektem jest sama funkcjonalność. Firma Bellamy wie, jak zadowolić estetyczne oko i praktyczną duszę.

 

Bellamy Marylou

kolekcja bellamy marylou

Kolekcja Marylou jest określana jako kolorystyczna uniwersalność. Tuż obok elegancji i kunsztu znajduje się funkcjonalność i modne detale. Elementem wyróżniającym są zdobione srebrne uchwyty, które rażą swoją subtelnością i delikatnością.

Linia mebli dziecięcych jest bardzo świeża i gustowna – rozkochała w sobie rodziców za dowolność podczas aranżacji przestrzeni maluszka. Kolor kolekcji Bellamy Marylou to istotna cecha charakterystyczna. Pomimo tego, iż śnieżna biel wpisuje się do kanonu stonowanych barw, zaskakuje i uwypukla piękno urządzanej przestrzeni.

 

Bellamy Fino

kolekcja bellamy fino

 

Kolekcja Bellamy Fino wstydliwe flirtuje z estetyką i subtelną dekoracją. Producent, mając na uwadze bezpieczeństwo pociechy (numer jeden wśród wszystkich rodziców), postawił na komplet z awangardowymi zaokrągleniami. Kształty te są dość niecodzienne, wyglądają jak zaczerpnięte z filmów fantasy – niemniej jednak nadal potrafią dopasować się do minimalistycznej i uniwersalnej aranżacji. Tutaj spotyka się nutka delikatności z powiewem subtelności. Wszystko doskonałe, swoim idealnym charakterem nie popełnia żadnej gafy.

 

Good Night Bellamy by Anna Mucha

kolekcja bellamy good night by anna mucha

 

Autorski projekt, znanej i pięknej polskiej aktorki, która życie prywatne poświęciła rodzinie – najważniejszemu aspektowi, determinującemu wybory i uwypuklającemu to, co najpiękniejsze.

Kolekcja mebli Good Night Bellamy by Anna Mucha została określona jako subtelna, elegancka i lekko przecząca uniwersalności poprzez delikatne wykończenia w stylu art deco. Kolejnym nawiązaniem do minimalistycznej ponadczasowości są ręcznie robione nóżki, ozdobione detalami dekoracyjnymi. Tu spotyka się nutka szaleństwa, spokojnie flirtująca ze stonowanym kolorem – bielą (ivory).

 

To, co łączy wszystkie kolekcje mebli Bellamy

 

Wszystkie wymienione kolekcje łączą w sobie to, co najważniejsze. Producent obok wysokiej jakości wykonania i estetyki, wpisującej się w aktualne trendy postawił sobie jeszcze jeden cel – możliwośćrozwoju. Otóż meble potrafią rosnąć razem z maluszkiem. Kolekcja może towarzyszyć dziecku już od pierwszych dni życia – przyjazne miejsce do odpoczynku i snu łóżeczko, które następnie przeobrazi się w miejsce zabawy i spotkań z przyjaciółmi.

Lakierowana płyta MDF to kolejna zaleta, przemawiająca za wyborem kolekcji mebli od firmy Bellamy. Pomimo procesu lakierowania specjalistyczną farbą, ta otrzymała certyfikaty, potwierdzające, iż jest bezpieczna dla maluszka (nie emituje szkodliwych substancji do otoczenia).

Innowacyjne rozwiązania, jak bezszelestny system domykający utrzymują nas w przekonaniu, iż kolekcja mebli Bellamy to niezawodny wybór, którego nie powinien przeoczyć żaden rodzic!

 

Wszystkie kolekcje mebli Bellamy kupicie  TUTAJ

Przypominamy o rabacie 7% przy zapisaniu się do newslettera, możecie to zrobić TUTAJ wysyłka mebli GRATIS.

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla bezpieczeństwa, prosimy o akceptację polityki Google captcha Polityka prywatności and Warunki użytkowania.

Zgadazm się na warunki Google captcha (obowiązkowe).