Rożki dla niemowląt

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Rożki dla niemowląt

Praktyczne, eleganckie, niezastąpione – rożki to produkty stworzone z myślą o każdym rodzicu. Prezentowane przez nas modele dedykowane są wszystkim tym, którzy nie czują się zbyt pewnie trzymając dziecko na rękach. Nie da się ukryć, że wielu rodziców – zwłaszcza młodych i niedoświadczonych – boi się przenosić maluszka bezpośrednio w swoich ramionach. Praktyczny rożek bez wątpienia zwiększy bezpieczeństwo malucha, a jednocześnie sprawi, że rodzic bądź członek rodziny poczuje się znacznie pewniej.

Rożki dla niemowlaków wykonane z najwyższej jakości

Wszystkie prezentowane przez nas rożki wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów – trwałych, solidnych, a przede wszystkim – bezpiecznych dla zdrowia i delikatnej skóry dziecka. Miękkie wypełnienie sprawia, że pokochają go nie tylko rodzice, ale również same maluchy. Po rozłożeniu rożek może być używany jako zwykła kołderka.

W naszym sklepie dostępne są rożki tradycyjne – miękkie, a także rożki usztywnianepodtrzymujące delikatną główkę dziecka. Uwaga! W niektórych modelach istnieje możliwość wyjęcia usztywnienia i tym samym używania produktu w sposób tradycyjny.