Ręczniki, okrycia kąpielowe

Wyświetlanie 1–24 z 28 wyników

W dziale tym znajdziecie Państwo zarówno tradycyjne rozwiązania przydatne po kąpieli – praktyczne ręczniczki dla niemowląt jak i wyjątkowo komfortowe okrycia kąpielowe. Bez wątpienia jedne i drugie sprawdzą się w każdym domu. Miękkie, niezwykle miłe w dotyku i ciepłe sprawią, że pokocha je nie tylko każdy maluch, ale również jego rodzice.

Okrycie kąpielowe, czyli wygodny ręcznik z kapturkiem nie tylko maksymalnie chłonie wodę. Praktyczny kapturek stanowi swojego rodzaju zabezpieczenie główki malucha przed ewentualnym wychłodzeniem. Wygodna konstrukcja okrycia kąpielowego pozwala szybko, sprawnie i dokładnie otulić malucha zaraz po wyjściu z wanienki.
Ręczniki dostępne w naszej kolekcji wykonane zostały z wysokiej klasy materiałów – również bezpiecznych, komfortowych dla dziecka i rodzica oraz oczywiście chłonnych.

Zarówno okrycia kąpielowe jak i ręczniki dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach oraz wzorach. Prezentowane przez nas modele idealnie nadają się na prezent bądź jako część wyprawki dla niemowlaka.