Pościel do łóżeczka

Wyświetlanie 1–24 z 65 wyników

Pościel niemowlęca

Pierwsza pościel niemowlęca jest szalenie istotnym elementem wyposażenia dziecięcej przestrzeni. To właśnie w łóżeczku, maluszek spędza najwięcej czasu – pierwsze miesiące życia w zadbanym, bezpiecznym miejscu odgrywają ważną rolę. W związku z tym zakup odpowiedniej pościeli dla dziecka, warto przemyśleć lub powierzyć to zadanie specjalistom, takim jak my. 😉

Pościel do łóżeczka

Pościel do łóżeczka zaczynasz kompletować już na etapie wyprawki dla noworodka. To w niej maluszek spędzi swoje pierwsze niezapomniane, dla rodziców, chwile. Opiekuńczość w tym przypadku wyraża się poprzez wysoką jakość materiałów. Zwróć uwagę na surowce, z których wykonano pościel. Naturalne, bez domieszek i sztucznych barwników – w te punkty należy celować. W związku z tym swe zadanie spełni len lub bawełna – surowce te przede wszystkim antyalergiczne, antygrzybiczne i antybakteryjne chętnie zadomowią się w niemowlęcym łóżeczku.

Delikatność opowiedziana kolorami

Jako rodzice i osoby praktyczne stawiamy na delikatne, wysublimowane kolory. To dzięki uniwersalności potrafią dopasować się zarówno do przytulnych, jak i przestrzennych wnętrz. Niezależnie od tego, czy wybierasz konkretny styl, czy jednak umiłowanie do natury, nowoczesności, a co za tym idzie również tematyki aktualnie modnej – Skandynawii – pościel do łóżeczka i jej prostota chętnie uwypukli minimalizm lub wypełni tło art deco. Stawiamy także na subtelne elementy zdobnicze i delikatne nadruki, dzięki którym przestrzeń łóżeczka staje się kolorowym i różnorodnym polem do popisu dziecięcej wyobraźni.

Estetyczne wykończenie

Pościel do łóżeczka to nie tylko kołdra, poduszka i prześcieradło, to także ochraniacz na łóżeczko otulający przestrzeń wokół główki oraz narzuta, która obok estetyzmu zapewnia praktyczne rozwiązania. Gdy maluszek nie spędza czasu w łóżeczku, warto przykryć pościel pikowaną narzutą, która ochroni kołderkę, poduszkę i prześcieradło przed tzw. chochlikami, czyli groźnymi bakteriami i wirusami. Co więcej, praktyczni postawią na wielofunkcyjne wypełnienie, które oprócz zapewnienia odpowiedniego przepływu powietrza pod kołderką, stanowi świetną alternatywę dla standardowej maty do zabawy.