Poduszki, zagłówki

Wyświetlanie 1–24 z 29 wyników

Poduszki i zagłówki.

Uwaga! Na samym początku warto zaznaczyć, że każde niemowlę winno posiadać specjalną poduszkę do spania. Wbrew powszechnej opinii, dziecko nie powinno spać na poduszkach powszechnie nieprzystosowanych dla najmłodszych – dostępnych w zwykłych sklepach z pościelą. Produkt rekomendowany noworodkom musi mieć stosunkowo niski profil, a także być cienki.

Poduszka nie tylko zwiększa komfort snu maluszka, ale również chroni go przed zachłyśnięciem się pokarmem. Jeżeli nasze dziecko ma problem z tzn. ulewaniem, produkt ten jest absolutnie niezbędny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg różnorodnych poduszeczek dla niemowląt. Nisko profilowane, p specjalnej konstrukcji sprawiają, że maluch leży nie tylko wygodnie, ale również zdrowo. Niektóre modele posiadają zdejmowaną poszewkę – utrzymanie ich w czystości nie stanowi zatem żadnego większego problemu.

Prezentowane przez nas poduszeczki i zagłówki dostępne są w różnych kolorach, rozmiarach oraz wzorach. Ciekawy, modny design stanowi doskonałe uzupełnienie aranżacji każdego łóżeczka. Wszystkie poduszki dla maluchów wykonane zostały z najwyższej jakości tkanin – bezpiecznych dla delikatnej skóry dziecka.