Otulacze

Wyświetlanie 1–24 z 69 wyników

Otulacz – uspokaja, ułatwia zdrowy i spokojny sen, minimalizuje ryzyko wystąpienia kolki u noworodków, stanowi klucz do sukcesu każdego rodzica. Dostępne w naszym asortymencie otulacze bez wątpienia sprawdzą się w każdym domu. Odpowiednio zaprojektowane przypadną do gustu każdemu maluszkowi.

Niewiele rodziców zdaje sobie sprawę z tego, iż otulacz to produkt rekomendowany przez samych pediatrów. Niezwykle ciężko jest przewidzieć, jak będzie zachowywał się nasz maluszek w porze drzemki. Jedne dzieci są w stanie bez większych przeszkód przespać całą noc, jeszcze inne to prawdziwe diabełki, które zasną jedynie w ramionach rodziciela. Otulacz uspokaja malucha, zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa.

Miękka, delikatna, a zarazem niezwykle miła w dotyku tkanina zapewnia każdemu niemowlęciu niebywały komfort – sprawia, że czuje się on maksymalnie bezpiecznie. Lekarze porównują ten stan do chwil, w których dziecko znajdowało się jeszcze w brzuchu mamy. Oczywiście, każdy z prezentowanych przez nas produktów wykonany został z najwyższej jakości materiałów.