Gniazdka niemowlęce/ Kokon niemowlęcy

Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników

Gniazdko niemowlęce – kokon

Gniazdko niemowlęce, znane również pod nazwą kokon, to produkt stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy cenią sobie najwyższy komfort wypoczynku swojego maleństwa. Miękkie i przytulne bez wątpienia odbije się na jakości snu każdego niemowlęcia. Odpowiednio skrojone brzegi tworzą swojego rodzaju zabezpieczenie, uniemożliwiające maluchowi wyturlanie się ze środka.

Gniazdka niemowlęce jako łóżeczka

Prezentowane przez nas gniazda niemowlęce bez żadnych przeszkód mogą służyć jako praktyczne łóżeczko dla noworodka. Ten niezwykle wygodny dodatek sprawdzi się nie tylko w łóżeczku dziecka, łóżeczku turystycznym, w wózku czy kołysce, ale również w łóżku rodziców, na kanapie oraz na dywanie. Kokon niemowlęcy, możemy stosować go również jako przewijak. Zastosowanie oferowanych przez nas gniazdek jest wyjątkowo szerokie, dzięki czemu mamy niemal stuprocentową pewność, że produkt ten nie zostanie rzucony w kąt zaraz po zakupie.

Kokon niemowlęcy/Gniazdka niemowlęce wyprodukowane zostały z najwyższej jakości materiałów – trwałych, solidnych i przede wszystkim przyjaznych dziecku.